Jazda Próbna

Jazda Próbna to wyjątkowa metoda oceny przydatności programu oparta na zawołaniu "Spróbuj zanim kupisz". Pozwala sprawdzić, jak program zachowuje się w środowisku naturalnym, czyli bezpośrednio w firmie Klienta i na jego własnych danych.

Podobnie jak demo, Jazda Próbna nic nie kosztuje. Od demo różni się jednak tym, że jest odpowiednio sparametryzowana dla indywidualnych potrzeb firmy. Ponadto nie ma żadnych ograniczeń dla rozmiaru bazy danych i przetwarzanych dokumentów.

Jazda Próbna trwa ok. 10 tygodni. W tym czasie kierownictwo firmy i pracownicy mogą przekonać się, w jaki sposób program obsługuje poszczególne obszary działalności i czy spełnia oczekiwania funkcjonalne. Praca na rzeczywistych danych pozwala na zebranie rzeczowych uwag pracowników, co nie zawsze jest możliwe przy pracy na danych przykładowych.

Kolejną zaletą Jazdy Próbnej jest dla Państwa możliwość sprawdzenia w praktyce, jak wygląda współpraca z nami. Przez 10 tygodni będziemy asystowali Państwa w próbnej pracy na programie, podpowiadając, w jaki sposób najlepiej wykorzystać możliwości programu. Przekonają się Państwo o standardzie naszych usług i o tym, że w każdej chwili można liczyć na kompetentną pomoc naszych fachowców.

I wreszcie Jazda Próbna to idealna możliwość zaznajomienia przyszłych użytkowników z programem, która przekłada się na krótki czas wdrożenia i maksymalne ograniczenie kosztów.

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z bezpłatnej oferty, prosimy o kontakt mailowy (tres@tres.pl) lub telefoniczny pod numerem 58 661-00-15 lub 509 388 652.