Cennik

Aktualny cennik jest na stronie: → Ceny licencji i aktualizacji

Oferta indywidualna

Na Państwa życzenie przygotujemy ofertę indywidualną ukierunkowaną na profil i charakter działalności firmy.

W ofercie przedstawimy:

  • dopasowaną konfigurację programu,
  • podstawowe korzyści,
  • proces wdrożenia,
  • cenę licencji i czas wdrożenia.

Prosimy o kontakt z naszym Działem Sprzedaży pod numerem 58 661-00-15 lub na adres tres@tres.pl


Oferta edukacyjna dla produkcji za 99 zł

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę edukacyjną dla firm produkcyjnych. W ramach oferty mogą Państwo zakupić licencję na użytkowanie jednej sesji programu za 99 zł.

To świetna okazja, aby uzyskać wysoką produktywność pracy dzięki wykorzystaniu uznanych na świecie standardów ERP/MRP. Trawers pozwala poznać te standardy i zastosować je bezpośrednio w firmie.

Wdrożenie dobrych praktyk produkcyjnych przygotuje Państwa firmę do maksymalnie efektywnej pracy i zapewni łatwy start w świecie ERP/MRP.

Więcej informacji i składanie zamówień: tres@tres.pl

Objaśnienia:

Licencja

Licencja to prawo do użytkowania programu. W ramach uzyskanej licencji Użytkownik uzyskuje prawo do wszelkich aktualizacji (poprawek, nowych funkcjonalności, itp.) oraz prawo do krótkich konsultacji serwisowych.

Cena licencji zależy od konfiguracji i liczby sesji, czyli liczby operatorów, którzy jednocześnie pracują na programie. Dla Państwa wygody, licencja nie jest przypisana do stanowiska. Dzięki temu można kupić licencję tylko dla tylu sesji, z ilu rzeczywiście się korzysta. Takie rozwiązanie umożliwia migrację pracowników między oddziałami.

Wzór umowy licencyjnej można pobrać tutaj.